به وبسایت جدید شرکت پویا صنعت تکسان خوش آمدید

درباره پویا صنعت تکسان

پویا صنعت تکسان
مجتمع صنعتی پویا صنعت تكسان مفتخر است محصولات خود را كه شامل انواع ماشين فويل سيل القایی – الكتروفيوژن گاز و   ماشين هاي خاص الكترونيكي باشد را با 24 ماه ضمانت بي قيد و شرط، 10 سال خدمات پس از فروش و عرضه فراوان قطعات يدكي در اختيارمتقاضيان قرار دهد. سعي ما همواره جلب رضايت متقاضيان مي باشد و با در اختيار گرفتن متخصصان مجرب و تكنولوژي روز، همچنين باتوجه به نياز بازار داخلي و نمونه هاي خارجي تلاش نموده ايم تا محصولات خود را با بهترين كيفيت و بالاترين كارايي در اختيار شما قرار دهيم

پیشرو در صنعت چاپ و بسته بندی

امروزه و با پیشرفت صنایع بسته بندی به راحتی میتوان محصولات مختلف را پلمپ و آب بندی کرد. تمامی ظروف پلاستیکی درب دار که درب آن ها به صورت پیچی یا فشاری بسته می شوند را میتوان از طریق سیل القایی پلمپ و آب بندی کرد.گالن های پلی اتیلن، جارهای پت، ظرف های پ پ ، پلی استر و… از جمله این محصولات می باشند. علاوه بر ظروف پلاستیکی، ظرف های شیشه ای که دارای درب پلاستیکی هستند نیز توسط سیستم القایی آب بندی میشوند. همچنین لیوان های کاغذی و بطری های مقوایی با دهانه و درب پلاستیکی نیز به راحتی سیل می شوند.

در شرکت تکسان، تعهد ما به ارائه برترین دستگاه‌ها و مواد برای سیل القایی به عنوان یکی از اصول اساسی خدمات ما می‌باشد. تیم متخصصان ما با بهره‌گیری از تخصص و تجربه‌ی گسترده در زمینه‌ی مهندسی و فناوری، به طور مداوم در جستجوی نوآوری‌های جدید و بهبود روش‌های اجرایی است تا مشتریانمان با اعتماد به خدمات ما سپری شوند. با تمرکز بر کیفیت، کارایی و دقت، تضمین می‌کنیم که در هر پروژه‌ای که به دست می‌گیریم، بهترین و موثرترین راهکارها را بهره‌برداری کنیم تا به بهترین و با کیفیت ترین خروجی برسیم.